Predaj klimatizácie na splátky.

Predaj klimatizácie na splátky.

Klimatizácia je pomerne drahá žáležitosť, no stáva sa nutnosťou pre výbavu domova najmä v letných mesiacoch. Cena za klimatizáciu s montážou a inštalačným materiálom, ako sú potrubia, káble, konzola, prevyšuje z pravidla cenu 800 € s DPH.

Aby bola klimatizácia dostupná pre všetkých, zriadili sme pre Vás službu „predaj klimatizácie s montážou na splátky“. Splátky sú realizované cez splátkovú spoločnosť HOME CREDIT, ktorej sme my partnerom, takže všetko vybavíme za Vás.

Dĺžku splatnosti úveru je možné vybrať pre každého individuálne podľa vašich požiadaviek od 9 mesiacov do 72 mesiacov.
Akontácia od 0% a schválenie úvery do 5 minút od vyplnenia dotazníka.

Ako nakúpiť na splátky?
Zavolajte nám, dohodnite si obhliadku. Na obhliadke Vám spracujeme cenovú ponuku. Ak budete súhlasiť s cenou montáže a cenou klimatizácie, môžeme pristúpiť k podpisovaniu úverovej zmluvy. Sme plne vybavený počítačom, mobilnou tlačiarňou a potrebnými prístrojmi k podpisu zmluvy, takže nemusíte nič zabezpečovať, nič tlačiť a ani nikam chodiť. Všetko vybavíme priamo u Vás po obhliadke.
Vyplní sa zmluva a odošle sa na schvaľovací proces. Ak je všetko v poriadku, schválenie prebehne zvyčajne do 5 minút. Po schválení sa zmluva vytlačí v niekoľkých exemplároch a podpíše oboma zmluvnými stranami. Po celom priebehu si s nami dohodnete iba termín montáže. Po montáži Vám príde faktúra za dodané služby, ktorá slúži zároveň ako dodací a záručný list. Faktúru neplatíte.

Aké sú kritéria pre schválenie úveru?
Viac o požadovaných sa dočítate na stránke HomeCreditu: https://www.homecredit.sk/pozicky/dostanem-pozicku