Montáž klimatizácie

Montáž klimatizácie od nás je správna voľba. Pretože …

  • Sme certifikovaná firma na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákonov č. 286/2009 Z.z. § 6(3), č. 321/2012 Z.z. § 5(1) a, c, d, e.
  • Máme veľké skúsenosti v oblasti montáže klimatizácií. Nainštalujeme viac ako 500 klimatizácií ročne po celej Slovenskej republike.
  • Vám odborne poradíme v tejto oblasti. Navrhneme postup montáže klimatizácie. Montáž vykonávame iba našimi zamestnancami, nie externistami.
  • Poskytujeme 5 ročnú záručnú dobu na celú realizáciu, vrátane predĺženej záručnej doby na použité materiály, únik chladiaceho média.
  • Spracujeme všetky potrebné dokumenty v prípade potreby podávania prehlásenia o kontrole úniku chladiaceho média.
  • Evidujeme všetky záznamy o opravách, servisoch, prehliadkach, výrobných číslach, dátumoch a potrebných informáciách a preto si nič nemusíte zapisovať a pamätať. Všetko nechajte na nás.

Montáž zabezpečujeme našimi pracovníkmi, ktorí majú dlhú prax v montáži klimatizačných zariadení, vzduchotechniky, chladenia, rekuperácie a kompletnej úpravy a distribúcie vzduchu. Servisní pracovníci sú pravidelne školený o nových technických riešeniach.

Naši technický pracovníci majú veľké skúsenosti na pravidelných montážach klimatizácií a na riešeniach technických problémov. Za rok naša spoločnosť nainštaluje približne 500 klimatizácií rôznych značiek, modelov, výkonov a typov.

Pohoda v montážnej partii je dôležitá.

V montážnej partii sa vždy nachádzajú minimálne dvaja pracovníci, ktorí chodia výlučne spolu. Nikdy partie nemeníme a nerozdeľujeme, pretože každá montážna partia má už návyky pri práci, ktoré im uľahčujú, alebo urýchľujú montáž klimatizácie. Sú zohraní, každý vie čo má robiť a preto je montáž od našej spoločnosti Euroklíma, s.r.o. jedinečná.

Montáž klimatizácie bez starostí.

Máte plnú záruku, že všetko prebehne hladko. Aby bolo všetko, tak ako má byť, vykonávame obhliadku miesta montáže, ešte pred samotnou realizáciou, aby sme vedeli zabezpečiť plynulú inštaláciu. Na obhliadke zistíme, čo všetko potrebujeme na realizáciu, aké sú možnosti, poradíme a vyriešime umiestnenie zariadení. Každé ráno konzultujeme s montážnymi partiami, aký bude postup realizácie a aký materiál potrebujú. Tak predídeme tomu, že by malo niečo chýbať. Montáž klimatizácie je pre nás organizovaná.

Cena za montáž klimatizácie.

Cenu zistíte úplne jednoducho. Kliknite na: Montáž klimatizácie a vyberte podľa výkonu zariadenia. Nenašli ste montáž podľa Vašich požiadaviek? Kontaktujte nás a my Vám spracujeme rýchlu cenovú ponuku.

Montáž klimatizácie vieme vykonať v najbližších voľných termínoch:

01.07.2024 Pondelok 08:00
02.07.2024 Utorok 08:00
03.07.2024 Streda 08:00
04.07.2024 Štvrtok 08:00
04.07.2024 Štvrtok 12:00
05.07.2024 Piatok 08:30

údaje boli aktualizované 19.06.2024 09:02