Servis klimatizácie.

Servis klimatizácie nie je iba o vyčistení filtrov. Aspoň nie u nás. Servis klimatizácie je pre nás veľmi dôležitá a užitočná služba, ktorú treba vykonávať, aj napriek tomu, že klimatizáciu často nepoužívate.

Servis klimatizácie vykonávame iba našimi pracovníkmi, pretože sú to odborníci. Každá jedna klimatizácia si zaslúži byť čistá, voňavá, udržiavaná a hlavne v 100% stave.

Čo u nás znamená servis klimatizácie?

U nás Vám zabezpečíme kompletnú údržbu zariadenia. Vyčistíme a vydezinfikujeme filtre a výparník vnútornej jednotky. Taktiež kondenzátor. V prípade potreby sa rozoberá aj celá vnútorná jednotka a mechanicky a chemicky sa čistí aj vrtuľa ventilátora a kondenzačná vanička. Zároveň sa pri servise vykonáva kontrola úniku chladiva. Dotiahnu sa elektrické a chladivové spoje. Pri servise klimatizácie sa zároveň odstraňujú aj malé nedostatky na zariadení, alebo po montáži, ktoré sa mohli ukázať až po určitom čase. Kontroluje sa správny chod zariadenia. Jeho funkčnosť a pripravenosť na sezónu. Nie je to iba o čistení, ale o kompletnej údržbe a servise klimatizácie.
Veľmi dôležitá vec je nutnosť vykonávať servis klimatizácie, aby ste si zachovali 5 ročnú záruku na klimatizáciu.

Kedy sa vykonáva servis?

Servis vykonávame vždy v mesiacoch február, marec, apríl. Tak aby bolo zariadenie plne pripravené na klimatizačnú sezónu. Pri malých klimatizáciách sa doporučuje servis vykonávať minimálne 1 krát za rok. Pri väčších zariadenia je potreba servis vykonávať aspoň 2 krát do roka (jar / jeseň). Rovnako pri klimatizáciách ktoré sú využívané aj na klimatizačnú sezónu a aj na vykurovaciu sezónu.

5 rokov záruka na klimatizáciu vďaka servisu.

U nás máte vďaka servisu klimatizácie predĺženú 5 ročnú záruku na všetky značky a výkony klimatizácií, ktoré sú nami dodané a nainštalované.

Všetko prebieha tak, aby ste si nemuseli nič zapisovať a pamätať.
Každú jednu klimatizáciu, ktorú sme nainštalovali, máme zaznamenanú v našom systéme. Zároveň jej celú históriu opráv, vykonaného servisu a bližších informácií. Tvoríme jej rodný list. 
Nemusíte si pamätať, kedy je potrebné vykonať servis. Na to sme tu my! Budeme Vás kontaktovať na začiatku roka, či máte záujem o servis klimatizácie. V prípade, že o servis a teda aj o predĺženú záruku máte záujem, budú Vám poskytnuté voľné termíny pre vykonanie servisnej prehliadky.

Cena servisu klimatizácie.

Cena servisu klimatizácie, ktorý vykonávame, alebo budeme vykonávať na Vašom klimatizačnom zariadení je 89,-€ s DPH.

Údržba aj na nami nenainštalovaných zariadeniach.

Vykonávame údržbu aj na nami nedodaných a nenamontovaných zariadeniach. Preto v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár . Alebo na telefónnom čísle +421 910 270 187.

Servis klimatizácie Bratislava

Montáž klimatizácie vieme vykonať v najbližších voľných termínoch:

01.07.2024 Pondelok 08:00
02.07.2024 Utorok 08:00
03.07.2024 Streda 08:00
04.07.2024 Štvrtok 08:00
04.07.2024 Štvrtok 12:00
05.07.2024 Piatok 08:30

údaje boli aktualizované 19.06.2024 09:02