Dodanie a montáž klimatizácie

Všetko vyriešime k vašej spokojnosti! Stačí zavolať.

Naša firma funguje na trhu už 16 rokov. Našim zákazníkom dodávame vysokokvalitné riešenia a máme za sebou už stovky inštalácií a montáží klimatizacií. Montáž vykonávajú vždy skúsený montážnici s dlhoročnou praxou. Vždy sa snažíme zákazníkovi vyjsť v ústrety a spoločne hľadáme dokonalé riešenia. Na vybrané typy klimatizacií dávame záruku až 5 rokov! Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť aj telefonicky alebo E-mailom a vždy vám ochotne poradíme a pomôžeme nájsť riešenie akéhokoľvek problému.

  • Spoľahliví a overení technici 
  • Najlepšia cena 
  • Záruka na prácu 5 rokov
  • Zákaznícka linka a podpora 
  • Vyriešime všetko, čo potrebujete
  • Garancia spokojnosti 

Servis je jedna z najdôležitejších služieb ktoré poskytujeme, pristupujeme k nemu teda mimoriadne zodpovedne. Pravidelný a odborný servis je neoddeliteľnou súčasťou prevádzky klimatizačného zariadenia. Pri každom takomto servise kompletne vyčistíme celú klimatizačnú jednotku, taktiež jej filtre a následne ju vydezinfikujeme. Tým zaručíme našim klientom rovnakú kvalitu vzduchu, ako pri novom zariadení.Ale to nie je všetko! Vykonávame zároveň všetky potrebné úkony, ktoré je nutné vykonať pri servise klimatizácie, napríklad kontrolujeme únik chladiva, kontrolujeme tlak, dotiahneme všetky elektrické a chladivové spoje a iné. Pravidelným servisom tak vieme včas odhaliť aj tú najmenšiu poruchu, ktorá by neskôr mohla viesť k násobne nákladnejšej oprave, prípadne až totálnej havárii klimatizačného zariadenia. Viac o servise klimatizácie si prečítajte tu.

Záručné a pozáručné opravy klimatizácií

Naše sú komplexné, a preto vám okrem predaja klimatizácií a iných zariadení ponúkame aj ich montáž či záručný a pozáručný servis. Našim klientom prinášame promptné riešenia technických problémov na spomínaných zariadeniach a odstránenie prítomných porúch v čo najkratšom čase. Okrem záručného servisu na jednotlivé technológie vám ponúkame aj profesionálny pozáručný servis, preto zabezpečujeme kompletnú starostlivosť o technickú stránku zariadení počas celej ich životnosti. Servisné práce vykonáva skúsený tím technikov, ktorí sú školení na správu a servis konkrétnych technológií, preto vám dokážeme garantovať kvalitné odstránenie problémov. V prípade potreby servisných služieb nás stačí len kontaktovať a riešenie poruchy zabezpečíme okamžite.

Montáž vzduchotechniky

Zabezpečujeme kvalitné montáže vzduchotechniky, vzduchotechnických jednotiek, vetracích jednotiek, rekuperátorov a iného vzduchotechnického príslušenstva. Pre odvod a prívod vzduchu používame overenú značku Nemeckých ventilátorov FISCHBACH, prípadne na požiadanie a dopyt vieme zabezpečiť dodanie iných značiek vzduchotechnických prvkov napríklad. VORTICE, ELEKTRODESIGN, SYSTEMAIR a iné. Realizujeme od malých odvetraní sociálnych zariadení, cez stupačky, kancelárie, výrobné a skladové haly, po ťažký priemysel. Všetky vzduchotechnické potrubia používame výlučne od Slovenských  kvalitných výrobcov.

Chladiace a mraziace boxy

V potravinárskej prevádzke nemôže chýbať kvalitný vstavaný chladiaci a mraziaci box. Stavbu kompletných chladiacich boxov Vám zabezpečíme od úplného návrhu po samotnú realizáciu a servis. Vstavané chladiace a mraziace boxy inštalujeme z kvalitných Talianských PUR panelov so Slovenskými klampiarskymi prvkami. Používame rôznych kvalitných výrobcov kondenzačných jednotiek a výparníkov.

VRV jendotky

Pre správny chod administratívnych budov, alebo väčších zoskupení miestnosti je správnym a ideálnym riešením použitie VRV klimatizačných jednotiek.
Jedna VRV vonkajšia klimatizačná jednotka dokáže obslúžiť niekoľko desiatok vnútorných jednotiek rôznych výkonov, rôznych modelov a typov a tým viete vyriešiť optimálnu prevádzku celého objektu jedným chladivovým systémom.
Použitie kvalitného zariadenia na nezaplatenie.
Inštalujeme kvalitné VRV zariadenia, ktoré majú veľké postavenie na trhu s klimatizačnými jednotkami, pretože vizitka správneho chodu zariadenia, je vizitka aj našej firmy. VRV / VRF zariadenia používame od spoločnosti Hitachi, Mitsubishi, Daikin, Toshiba, LG, Panasonic, prípadne na požiadanie aj iného svetového výrobcu klimatizačných zariadení.

Rotačné rekuperátory

Zabezpečuje vo vašej vzduchotechnike spätné získavanie energií rotačný rekuperátor? Postarajte sa aj vy o neho. Vďaka rotačnému rekuperátoru získavame teplo, chlad, alebo vynaloženú energiu naspäť a tým šetríme finančné prostriedky, ktoré vieme vynaložiť na iný účel.
Servis rotačných rekuperátorov vám zabezpečíme od najmenších možných rozmerov vyrobeného rekuperátora po veľké, niekoľko metrové rekuperátory.
Zabezpečujeme kompletný servis v oblasti rotačných rekuperátorov, generálne opravy a havarijné opravy, servis a údržbu, dodávky a montážne nových rotačných rekupertárov do priemeru rotačného kolesa 6 metrov, výmenu stredových osí a nábojov, výmenu ložísk, remeňov, prevodoviek, repas motorov, snímačov, výmenu frekvenčných meničov a ovládacích prvkov, výmenu neefektívnych a zničených rotačných rekuperátorov za nové, vrátane výmeny domového osadenia rekuperátora a úpravy vzduchotechniky. Prečítajte si viac o tejto službe.

Generálne opravy obehových čerpadiel

Obehové čerpadlá vo vodnom systéme so zdrojom chladu zabezpečujú práve správnu distribúciu vody, najmä medzi zdrojom chladu a kondenzátorom, prípadne medzi koncovými zariadeniami napríklad fancoilami, alebo podlahovými konvektormi. Ak sú čerpadlá dlhodobo namáhané a vystavené záťaži, ich ložiská sú opotrebené, majú väčší príkon a tým väčšiu spotrebu elektrickej energie, sú neefektívnejšie, ako keď boli nové. Poskytujeme služby spojené s generálnou opravou obehových čerpadiel, demontáž a spätná montáž čerpadiel, prevíjanie elektromotorov, výmena upchávok, výmena ložísk, výmena a oprava frekvenčných meničov. Prečítajte si viac o tejto službe.

Montáž klimatizácie vieme vykonať v najbližších voľných termínoch:

29.05.2024 Streda 08:15
29.05.2024 Streda 12:30
30.05.2024 Štvrtok 12:30
31.05.2024 Piatok 08:15
31.05.2024 Piatok 12:30
03.06.2024 Pondelok 08:00

údaje boli aktualizované 22.05.2024 09:41