Máte otázky? +421 910 270 187
Sme k dispozícii Po-Pia 7:30-16:30
Nájdete nás Bratislava
Close
Máte otázky? +421 910 270 187
Sme k dispozícii Po-Pia 7:30-16:30
Nájdete nás Bratislava

Dodanie a montáž klimatizácie

Všetko vyriešime k vašej spokojnosti! Stačí zavolať a je hotovo.

Naša firma funguje na trhu už 16 rokov. Našim zákazníkom dodávame vysokokvalitné riešenia a máme za sebou už stovky inštalácií a montáží klimatizacií. Montáž vykonávajú vždy skúsený montážnici s dlhoročnou praxou. Vždy sa snažíme zákazníkovi vyjsť v ústrety a spoločne hľadáme dokonalé riešenia. Na vybrané typy klimatizacií dávame záruku až 5 rokov! Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť aj telefonicky alebo E-mailom a vždy vám ochotne poradíme a pomôžeme nájsť riešenie akéhokoľvek problému.

  • Spoľahliví a overení technici 
  • Najlepšia cena 
  • Záruka na prácu a dobrý pocit 
  • Zákaznícka linka a podpora 
  • Vyriešime všetko, čo potrebujete
  • Garancia spokojnosti 

Servis

Servis je jedna z najdôležitejších služieb ktoré poskytujeme, pristupujeme k nemu teda mimoriadne zodpovedne. Pravidelný a odborný servis je neoddeliteľnou súčasťou prevádzky klimatizačného zariadenia. Pri každom takomto servise kompletne prečistíme celú klimatizačnú jednotku, taktiež jej filtre a následne ju vydezinfikujeme. Tým zaručíme našim klientom rovnakú kvalitu vzduchu ako pri novom zariadení. Pravidelným servisom tak vieme včas odhaliť aj tú najmenšiu poruchu, ktorá by neskôr mohla viesť k násobne nákladnejšej oprave, prípadne až totálnej havárii klimatizačného zariadenia.

Záručné a pozáručné opravy klimatizácií

Naše sú komplexné, a preto vám okrem predaja klimatizácií a iných zariadení ponúkame aj ich montáž či záručný a pozáručný servis. Našim klientom prinášame promptné riešenia technických problémov na spomínaných zariadeniach a odstránenie prítomných porúch v čo najkratšom čase. Okrem záručného servisu na jednotlivé technológie vám ponúkame aj profesionálny pozáručný servis, preto zabezpečujeme kompletnú starostlivosť o technickú stránku zariadení počas celej ich životnosti. Servisné práce vykonáva skúsený tím technikov, ktorí sú školení na správu a servis konkrétnych technológií, preto vám dokážeme garantovať kvalitné odstránenie problémov. V prípade potreby servisných služieb nás stačí len kontaktovať a riešenie poruchy zabezpečíme okamžite.

Montáž vzduchotechniky